
Блок безперебійного живлення APC Easy UPS 800VA/480W, 4xSchuko (BV800I-GR) (код 119703)
5 839 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BV800I-GR |
| Вихідна потужність | 800 ВА/450 Вт |
| Габарити | 165 x 92 x 305 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | APC |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 839 ₴
