
Комутатор TP-Link TL-SG105 (5-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний комутатор) (код 68371)
899 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікація | CE |
| Jumbo-кадр | 15000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Артикул | TL-SG105 |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глибина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Харчування | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість юнітів | без вентилятора |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 Кб |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Системні вимоги | Linuх |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 8.31 Mpps |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

