
Блок живлення 250Вт Chieftec Smart SFX-250VS (SFX, >85%, 80мм Fan, aPFC) (код 116923)
2 089 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SFX-250VS |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 V - 14 A +5V - 15 A +12V1 - 18.5 A -12V - 0.3 A +5VSB - 3 A |
| Охолодження | Вентилятор 80 мм |
| Потужність | 250 Вт |
| Розміри, вага | 125 мм x 100 мм x 64 мм |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 1x4pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴

