Кронштейн ICECHmount PTRB44 32" — 55" до 40 кг Нахилу: +5°~-15° Поворот: 120 град Відступ від стіни: 53~464 мм VESA: 200x200,400x200,300x300,400x400 мм чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм; 300x300 мм; 400x400 мм; 400x200 мм |
| Артикул | PTRB44 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діагональ екрана | 32"-55" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -5° ~ +15° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Розміри | 500 х 50 х 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴






