
Комутатор TP-Link LS108G (8-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний коммутатор LS108G) (код 112740)
1 229 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 16000 байт |
| Артикул | LS108G |
| Висота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глибина | 99 мм |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 Кб |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | Некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Ширина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴
