
Маршрутизатор TP-Link TL-MR6400 (N300 4G LTE Wi-Fi роутер) (код 100240)
4 109 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TL-MR6400 |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 b |
| Глибина | 141 мм |
| Захист інформації | WEP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка транспортних протоколів | IPSec |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с) |
| Тип антени | знімні + внурішні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 109 ₴
