
Корпус Midi-Tower без БЖ Chieftec LG-01B-OP (180 x 404 x 484мм, без вентиляторів) (код 68978)
2 729 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LG-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 484 x 180 x 404 мм (ніжки +3 мм) |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 729 ₴


