
Блок живлення 750Вт Chieftec Photon CTG-750C-RGB (ATX 2.3, 120мм ARGB illuminated fan, 150x87x140мм) (код 116212)
3 789 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CTG-750C-RGB |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 4/2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В: 22 а, +5 у 22 а, +5 у & +3.3 В combined: 130 Вт, +12 В 1: 30 A, +12 В 2: 30 A, +12 В 1 +12 В 2 combined: 675 Вт, -12 В: 0,3 A 3.6 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 87 мм, 2.15 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), Захист від стрибків струму та напруги (SIP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 789 ₴




