
Блок живлення 1000Вт Chieftec Proton BDF-1000C (ATX 2.3, 80 PLUS Bronze, 140мм Fan, 150x86x160мм) (код 106663)
6 129 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BDF-1000C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 9 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V / -12V / +5VSB // 23A / 23A / 83A / 0.5A / 3A |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охолодження | Вентилятор 140 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x8pin, 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 87 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 6x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 129 ₴




