
Зовнішній жорсткий диск USB 2TB 2.5" Transcend StoreJet 25A3 Black AES (256-bit Advanced Encryption Standard) (TS2TSJ25A3K)
4 549 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 2.0, USB 3.0 |
| Артикул | TS2TSJ25A3K |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Особливості | HDD для масового застосування |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Зовнішній |
| Фізичні розміри | 130.6 х 80.1 х 15.0 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 549 ₴

