Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XP400R7 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1/2/3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальні навантаження | +3.3 V - 16A/ +5V - 16A / +12V 1 - 22A / -12V - 0.5 A / +5VSB - 2A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 85 мм |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | ATX 20+4pin |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 1x4pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴

