
Підставка-охолоджувач Gembird NBS-2F15-01 2x125 mm fan, black (код 101555)
539 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBS-2F15-01 |
| Вага | 450 г |
| Вентилятори | 2 x 125 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна підсвітка. Регульована висота для оптимального кута огляду |
| Харчування | від порту USB |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15" |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Охолодження | Активне |
| Розміри | 340 х 250 х 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴

