
Блок живлення 500Вт Zalman MegaMax ZM500-TXII (ATX, PFC, 120мм, 80 PLUS) (код 113671)
2 009 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM500-TXII |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1/6 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 20 A, +5 В - 17 A, +12 B - 46 A, -12 В - 0.3 A, +5 V SB - 2.5 А |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Розміри, вага | 150 х 86 х 140 мм, 1.43 кг |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | ATX 20+4pin |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 009 ₴
