
Підставка-охолоджувач Gembird NBS-1F15-04 для ноутбука до 15" (код 110544)
379 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBS-1F15-04 |
| Вентилятори | 1 x 120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна підсвітка |
| Харчування | від порту USB |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | до 15" |
| Охолодження | Активне |
| Розміри | 330 х 250 х 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴
