
Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC In Wall (UAP-AC-IW), (без PoE-інжектора в комплекті), 3xGLAN, PoE in/1*out, 2,4+5 GHz,
6 049 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Загальні | |
| Живлення | PoE |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Інтерфейси | 3 х LAN портів 10/100/1000 |
| Артикул | UAP-AC-IW |
| Версія протоколу Wi-Fi | 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n, 802.11 a, 802.11 ac |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкція антен | Вбудовані |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Кількість антен | 2 |
| Наявність USB-порту | Немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 139.7 x 86.7 x 25.75 мм |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (двохдіапазонний) |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 049 ₴



