
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 (LCD дисплей, USB порт, 1200VA, чорний колір) (код 69237)
5 819 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-033 |
| Вихідна потужність | 1200 ВА/720 Вт |
| Габарити | 382 x 222 x 124 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Захист | EnerGenie |
| Кількість розеток | 5 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 819 ₴

