
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar MX330-G (скло, USB3.0 x 2/USB2.0 x 2/Mic x 1/Audio x 1, 195x473x427мм) (код 97881)
3 079 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX330-G |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 |
| Матеріал корпусу | Сталь, гартоване скло |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 195 x 473 x 427 мм |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079 ₴


