
Блок живлення 500Вт Chieftec Proton BDF-500S (ATX 2.3, PFC, 120мм, 80 PLUS Bronze) (код 110325)
3 079 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BDF-500S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0/6 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +5V: 18A / +3.3 V: 18A / +12V1: 41.68 A / -12V: 0.3 A / +5Vsb: 2.5 A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Розміри, вага | 14 x 15 x 8.7 см, 1.97 кг |
| Технології захисту | Захист від перевантаження через струм (OCP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | ATX 20+4pin |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079 ₴
