
Блок безперебійного живлення Maxxter MX-UPS-B650-02 650VA, Basic Series (код 100713)
2 479 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | MX-UPS-B650-02 |
| Вихідна потужність | 650 ВА/390 Вт |
| Габарити | 280 x 140 x 100 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Захист | Maxxter |
| Захист ліній передавання даних | Інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження і КЗ |
| Кількість розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 7 А·год |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 20 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 479 ₴

