
Блок безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-1500VA+ ((1050Вт), 10A/15A, 24V, з чистою синусоїдою, без акумулятора) (код
12 269 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-W-PSW-1500VA+ |
| Вихідна потужність | 1500 ВА/1050 Вт |
| Габарити | 310 х 170 х 265 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | LogicPower |
| Кількість розеток | 2 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 24 В, максимальний струм заряду 20 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 269 ₴

