
Корпус Full-Tower без БП Zalman Z9 Iceberg MS White (E-ATX, VGA 390мм, кулер 185мм, 4x140мм, белый) (код 142324)
6 169 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Z9ICEBERGMSWHITE |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 7 |
| Особенности | З безгвинтовим кріпленням.З бічним вікном.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою системи водяного охолодження.З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 10 |
| Охлаждение | Встановлене:Лицьова панель:3x140мм.Задня:1x140Опціональне:Лицьова:3х120/140мм/2х200(В: 25 мм).Верхня:3х120/2х140мм.Задня панель:1х120/140мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 473 x 245x 496 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників.Вхід для мікрофона.Кардридер.Керування вентиляторами.Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 6 169 ₴
