
Блок питания 650Вт Chieftec Smart GPS-650A8 (ATX 2.3, >85%, Active PFC, 120мм) (код 57172)
2 769 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GPS-650A8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3V - 20A/ +5V - 20A / +12V 1 - 50A / -12V - 0.3A / +5VSB - 2.5A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 650 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Тип | Компьютерный |
| Тип разъема подключения к материнской плате | ATX 20+4pin |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 2 769 ₴

