
Монитор 32" SAMSUNG S32D804 4K (VA, 4 мс, 3840x2160, HDMI) (код 156967)
16 079 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | 1 x HDMI. 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 1 x USB Type-B. 1 x USB Type-C. 3 x USB Type-A. DisplayPort. RJ-45 (LAN) |
| Артикул | LS32D804UAIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 6.9 кг. Без підставки: 4.5 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 585 x 713.9 x 220. Без підставки: 424.7 x 713.9 x 41.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 32" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3840x2160 (4K UltraHD) |
| Особенности | Flicker-Free. USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 350 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 16 079 ₴
