
Монитор 27" PHILIPS 27E2N1500 2K (IPS, 5 mc, 2560x1440, 75Hz, HDMI/DP) (код 154686)
7 719 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | 27E2N1500L/00 |
| Вес (кг) | З підставкою: 3.19 кг. Без підставки: 2.82 кг |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5° / +20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 614 x 457 x 200. Без підставки: 614 x 363 x 35 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Потребляемая мощность | Режим вимкнення: 0.3 Вт (тип.). Режим роботи: 20.32 Вт (тип.). Режим очікування: 0.5 Вт (тип.) |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 719 ₴
