
Монитор 27" SAMSUNG S27FG70 Odyssey G7 4K (IPS, 1 мс, 3840x2160 180Hz/360Hz, HDMI/DP) (код 155335)
24 129 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Интерфейсы | 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 1 x USB Type-A. 1 x USB Type-B. HDMI. DisplayPort |
| Артикул | LS27FG706EIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 7.1 кг. Без підставки: 3.9 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 613 x 553.2 x 263.5. Без підставки: 613 x 361.5 x 73.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3840x2160 (4K UltraHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яскравість дисплея | 280 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 24 129 ₴
