
Корпус Mini-Tower с БП 400Вт CaseCom S-503 (код 148276)
2 869 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.5 кг |
| Основные | |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | S-503-400 |
| Производитель | CaseCom |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 65 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 180 мм |
| Матеріал корпуса | Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розміри | 338 х 356 х 102 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 869 ₴
