
Монитор 27" SAMSUNG 27FG532E Odyssey G5 2K (IPS, 1 мс, 2560x1440 200Hz, HDMI/DP, HDR10, FreeSync Premium) (код 156343)
10 169 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Интерфейсы | 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 2 x HDMI. DisplayPort |
| Артикул | LS27FG532EIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 3.9 кг. Без підставки: 3.5 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 613.2 x 463.1 x 217.4. Без підставки: 613.2 x 364.5 x 50.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Потребляемая мощность | Споживана потужність (макс.):48 Вт.Вживана потужність (тип.):21.0 Вт.Вживана потужність(DPMS): 0.50 Вт.Вживана потужність(у вимкненому стані): 0.30 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яскравість дисплея | 240 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 10 169 ₴
