
Корпус Mini-Tower с БП 400Вт 2E Credo V200B-400 (mATX/mini-ITX, 2xUSB3.0, 1x80мм, VGA 250мм, черный) (код 143002)
1 289 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-V200B-400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 250 мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особенности | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охлаждение | Встановлене: Задня панель: 1 x 80 мм. Опціональне: Задня панель: 1 x 80 мм |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розміри | 165 x 353 x 260 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 289 ₴
