
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Infinity G205A (ATX, 2xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм ARGB, 2x120мм) (код 134885)
2 219 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-G205A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Пластик, Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлено:Передня панель:2x120мм,задня:1x120мм. Опціонально:передня панель:3шт, задня панель: 1шт, верхня панель: 2шт) |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 440 x 405 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | ARGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 219 ₴
