
Блок бесперебойного питания APC Easy UPS 1600VA/900W, 6xC13 (BVX1600LI) (код 121925)
12 409 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7 |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BVX1600LI |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 190 x 140 x 390 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Захист | APC |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 6 х IEC |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 900 Вт |
| Мощность | 1600 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна батарея. 2 х 12 В, 7 A*год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1.1 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 7 хв 8 сек. |
Информация для заказа
- Цена: 12 409 ₴
