
Система рідинного охолодження 360 Arctic Liquid Freezer III Pro 360 Black (код 151318)
5 279 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFRE00180A |
| Вага | 2200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin PWM |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | Радіатор: 398 x 120 x 38 мм |
| Тип | Системи водяного охолодження |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | Вентилятор радіатора: 600–3000 об/хв. Вентилятор VRM: 400–2500 об/хв. Помпа: 800-2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 279 ₴
