
Материнская плата Socket_AM5 MSI PRO A620AM-B EVO (mATX, AMD A620, 2x DDR5) (код 156187)
4 189 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Максимальная частота оперативной памяти | 6800 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| PCI Express x1 | 1 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x16 | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| USB | 2 х USB 2.0. 4 х USB 3.2 |
| Артикул | PRO A620AM-B EVO |
| Беспроводной интерфейс | Без бездротового під'єднання |
| Вбудоване аудіо | 7.1-канальний HD-кодек Realtek ALC897 |
| Встроенное видео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Відеовиходи | 1 х HDMI. D-Sub (VGA) |
| Гарантія | 36 місяців |
| Зовнішні роз'єми | 1 x HDMI.1 x VGA.1 x PS/2 порт для миші.1 x PS/2 порт для клавіатури.4 x USB 3.2 Gen1 (5 Гбіт/с).2 x USB 2.0.1 x LAN (RJ-45).3 х аудіороз'єми |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin ATX. 1 x 8-pin ATX 12В |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів M.2 (NGFF) | 1 шт |
| Кількість роз'ємів SATA II | Немає |
| Кількість роз'ємів SATA III | 2 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий інтерфейс | 1 x 2.5 Гбіт/сек |
| Охлаждение | Пасивне |
| Підтримка пам'яті | 2 x DDR5 DIMM; Кількість каналів 2 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 9000 / 8000 / 7000 серії |
| Тип разъема | Socket AM5 |
| Формфактор | MicroATX |
| Фізичні розміри | 218 x 243.84 мм |
| Чипсет (Північний міст) | AMD A620A |
Информация для заказа
- Цена: 4 189 ₴
