
Монитор 27" ACER VG272 2K (IPS, 2560x1440 240Hz, HDMI/DP) (код 156270)
11 669 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Интерфейсы | 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 2 x HDMI. DisplayPort |
| Артикул | UM.HV2EE.201 |
| Вес (кг) | З підставкою: 4.9 кг. Без підставки: 4.5 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 545 х 625 х 285. Без підставки: 370 х 625 х 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Потребляемая мощность | Споживана потужність (максимальна), Вт: 62. Споживана потужність (у режимі очікування), Вт: 0.3 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість дисплея | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 669 ₴
