
Монитор 27" ACER XV272 2K (IPS, 1ms, 2560x1440 240Hz, HDMI/DP) (код 156268)
11 489 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 44 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Интерфейсы | 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 2 x HDMI. DisplayPort |
| Артикул | UM.HX2EE.201 |
| Вес (кг) | З підставкою: 5.98 кг. Без підставки: 4.5 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 521 x 614 x 234. Без підставки: 368 x 614 x 68 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Вбудовані колонки |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість дисплея | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 489 ₴
