
Монітор 27" ACER B277 VERO 2K (IPS, 2560x1440 120Hz 1ms, HDMI/DP) (код 156266)
10 329 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 37 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | UM.HB7EE.G23 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особливості | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Вбудовані колонки. Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 329 ₴

