
Монитор 23.8" ACER XF240 (IPS, 1920x1080 200Hz, DP/HDMI) (код 156264)
5 789 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium. Adaptive Sync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | UM.QX0EE.105 |
| Вес (кг) | З підставкою: 3.58 кг. Без підставки: 2.54 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 541 x 477 x 234 мм. Без підставки: 541 x 321 x 44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 789 ₴
