
Монитор 24" PHILIPS 24B2N2200 (IPS, 1 mc, 1920x1080 120Гц, HDMI/VGA) (код 156263)
5 139 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | 1 x HDMI. 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 1 x VGA |
| Артикул | 24B2N2200/00 |
| Вес (кг) | З підставкою: 2.91 кг. Без підставки: 2.63 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 542 x 425 x 181. Без підставки: 542 x 320 x 46 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Вбудовані колонки |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 139 ₴
