
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPSO-1000 1000VA ((900 Вт), синусоидальный сигнал, возможность подключения внешних
13 209 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS-232, USB |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-1000 |
| Выходная мощность | 1000 ВА/900 Вт |
| Габарити | 144 x 312 x 216 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 9 А*год |
| Час заряду батарей, год | 3 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 8 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 209 ₴

