
Корпус Midi-Tower без БП GameMax MT519-NP-2U3-CR (2 usb 3.0, 1usb2.0, card reader, HD audio) (код 151139)
1 429 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MT519-NP-2U3-CR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 156 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Особенности | З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Опціональне: Лицьова панель: 1x120 мм. Задня панель: 1x80 або 1x120 мм. Бокова панель: 2 x 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 415 х 200 х 416 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Кардридер |
Информация для заказа
- Цена: 1 429 ₴
