
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 950VA/520W, USB, 4xSchuko (BX950MI-GR) (код 143250)
9 259 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BX950MI-GR |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 120 x 160 x 355 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 4 х Schuko |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 520 Вт |
| Мощность | 950 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 0.5 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 6 хв 42 сек. |
Информация для заказа
- Цена: 9 259 ₴
