
Блок безперебійного живлення LogicPower UL2000VA 1200Вт (лінійно-інтерактивний) (код 143158)
7 179 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | UL2000VA |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Габарити | 390 х 230 х 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 — 295 В |
| Захист | Аварійне вимикання. Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Особливості | Холодний старт |
| Потужність | 2000 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 179 ₴
