
Блок питания 850Вт GameMax GX-850 PRO BK (ATX 3.1, PCIe5.1, 80 Gold, fan 135мм, fully modular) (код 152567)
4 909 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GX-850 PRO BK(ATX3.1PCIe5.1) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 135 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 25 |
| Особливі властивості | Автоматичний контроль швидкості вентилятора (AFC) |
| Охлаждение | Вентилятор 135 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x8(4+4)pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 85 мм, 2.68 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x16pin. 5x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 4 909 ₴
