
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 1050VA/600W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko (BE1050G2-GR) (код 148615)
10 309 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Імпульсний захист | 310 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BE1050G2-GR |
| Вихідна частота, Гц | 47-63 |
| Габарити | 36.5 x 13 x 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 300 В |
| Захист | Аварійне вимкнення. Від високовольтних імпульсів. Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки. Фільтрація перешкод |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 8 x Schuko |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Мощность | 1050 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна батарея |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 5 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1 хв. 49 сек |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 7 хв 21 сек |
Информация для заказа
- Цена: 10 309 ₴
