
Монитор 30" 2E G3024B GAMING CURVED UltraWide (VA, 1ms, 2560х1080 200Hz, 2xHDMI/DP, FreeSync) (код 147965)
8 799 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип матрицы | VA |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 48 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Интерфейсы | 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 2 x DisplayPort. 2 x HDMI |
| Артикул | 2E-G3024B-01.UA |
| Вес (кг) | 5.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил -5 - +20 ° |
| Відношення сторін | 21:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 30" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1080 |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen) |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1500 |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 799 ₴
