Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X3 Mesh (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Особливості | З бічним вікном.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель: 3 x 120 мм ARGB.Задня панель: 1 x 120 мм ARGB.Верхня панель: 2 x 120 мм ARGB.Опціональне:.Верхня панель: 2 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 370 x 210 x 480 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

