
Корпус Midi-Tower без БП Montech X3 Glass Black (код 143766)
2 509 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | X3 Glass (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Особенности | З бічним вікном.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Охлаждение | Встановлене:. Лицьова панель: 3 x 120 мм ARGB. Задня панель: 1 x 120 мм ARGB. Верхня панель: 2 x 120 мм ARGB. Опціональне:. Верхня панель: 2 x 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 370 x 210 x 480 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 2 509 ₴
