
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 850VA/520W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko (BE850G2-GR) (код 155140)
9 479 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Імпульсний захист | 310 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BE850G2-GR |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 130 x 120 x 365 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай. Філіппіни |
| Количество розеток | 6 х Schuko (Батарейне резервне живлення). 2 х Schuko (Захист від сплесків напруги) |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 520 Вт |
| Мощность | 850 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 16 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 2.3 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 9.8 хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 479 ₴
