
Корпус Mini-Tower без БЖ Montech Air 100 Lite Black (код 143775)
2 109 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Air 100 Lite (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 161 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 6 |
| Особливості | З бічним вікном. З знімними кошиками для HDD. З пиловим фільтром. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель: 1 x 120 мм.Задня панель: 1 x 120 мм. Опціональне: Лицьова: 2 x 140 мм або 3 x 120 мм. Верхня: 2 x 120мм. Задня: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 405 x 210 x 425 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109 ₴
