
Корпус Full-Tower без БЖ Montech Air 903 BASE Black (E-ATX 12"x13", Radiator 360mm front/top, 1+2x140мм) (код 143770)
3 299 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Air 903 BASE (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особливості | З бічним вікном.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою системи водяного охолодження.З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 2 x 140 мм. Задня панель: 1 x 140 мм. Опціональне: Верхня панель: 3 x 120 мм, або 2 x 140 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 478 x 230 x 493 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ATX.microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴
