
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar FV270 RGB Black, 3*120mm, 1*140mm, ARGB Fan Pre-installed, Type-C x1, USB3.0 x2, Audio x1 (код
7 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FV270 RGB Black |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 9 |
| Особливості | З вертикальним встановленням відеокарти. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено:Бічна панель:2x140мм.Задня:1x140мм.Нижня:1x120мм.Опціонально:Верхня:3x120мм/2x140мм.Бічна:2x120/140мм.Задня:1x120/140мм.Нижня:1x120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 268 x 530 x 512 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. CEB. EATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴
